Uuenduslikkus

B-Lite uuenduslikud rinnaimplantaadid pakuvad parimat, mida teadus võimaldab. Tõestatud ja kliiniliselt testitud materjalid pakuvad lõpptulemusena loomulikult lopsakad ning noorusliku tunnetusega rinnad ilma tavapäraste suure büstiga kaasnevate vaevusteta.

Patenditud B-Lite implantaatides kasutatav geel on väiksema tihedusega, seetõttu väheneb implantaatide kaal kuni 30%.

Kergemad implantaadid on mugavamad, nendega on kergem elada ning need vähendavad pehmetele kudedele põhjustatavat stressi, mida seostatakse tavapäraste, raskemate implantaatidega.

B-Lite geeli innovatiivsus on mikrosfäärid. Lisades sidusasse geeli imeväiksed õõnsad sfäärid, on tulemuseks implantaadid, mis kaaluvad kuni 30% vähem kui tavapärased silikoonist implantaadid.

Mikrosfäärid on valmistatud väga puhtast biosobivast borosilikaadist ning need on füüsiliselt ja keemiliselt fikseeritud sidusasse geeli – seega ei pääse mikrosfäärid geeli sees ringi liikuma ega läbi implantaadi kesta välja.

Sidus implantaadigeel ei ole vedel ning see püsib kindlas vormis. B-Lite geel on katsudes loomuliku koega äravahetamiseni sarnane ning juhul kui selle kest peaks saama kahjustada, ei pääse mikrosfäärid mujale organismi.

B-Lite implantaatide kestasid toodab Saksa turuliider, kel on enam kui 25 aastat kogemusi ning neid on aastate vältel edukalt paigaldatud sadadele tuhandetele õnnelikele patsientidele.

Olemas on lai valik erineva suuruse ja kujuga implantaate. Implantaadid purunevad väga harva, kuid kõigi rinnaimplantaatide puhul on see risk alati olemas.

Tänu B-Lite implantaatide tootmises kasutatud unikaalsele tehnoloogiale on nende puhul geeli kehas levimine palju vähem tõenäoline kui tavapäraste implantaatide korral.