Eesti bikiinifitnessi tšempion: kunstrinnad pole moeasi, vaid ka vajadus

Jekaterina Remets on Ida-Virumaalt pärit sportlane, kes on vaid mõne aastaga lennanud bikiinifitnessi tipptegijate sekka. Jekaterina räägib ausalt sellest, et mõni aasta tagasi lasi ta mõneti just oma karjääri tõttu endal kunstlikult rindu suurendada.

Remets, kes on eelmise aasta Eesti meister bikiinifitnessis, töötab igapäevaselt nii Viimsi Spa kui ka Sparta klubides personaaltreenerina. Ta selgitab, et bikiinifitnessis on rinnaoperatsioon isegi vajadus, mitte mingi moeasi. „Võistlustel hinnatakse peamiselt kahte asja: proportsioone ja naiselikkust. Ning mis proportsioonist ja naiselikkusest saame me ilma rindadeta rääkida?!“

Et võistlusvormi saada, on oluline kasvatada lihasmassi, kuid paraku tähendab see ka, et rasvavarud tühjenevad. Rinnad koosnevad aga peamiselt rasvast, seega on tavapärane, et väga heas vormis võistlusnaistel on rinnad väikesed. Nii otsustaski Jekaterina mõni aasta tagasi minna rinnaimplantaatide teed. Toona lasi ta paigaldada väikesed silikoonist implantaadid, kuid kuna need enam ei olnud kehaga proportsioonis, lasi ta kuu aega tagasi need välja vahetada ning oli esimene Eestis, kes on uudsete B-Lite implantaatide omanik.

B-Lite implantaadid on kergeimad maailmas ning neid kutsutakse ka rinnaoperatsioonide tulevikuks. Nüüd ongi Jekaterina rinnad märksa suuremad, kuid ka kaalult kerged. «Taastusperiood oli kiire ja kerge,» meenutab Remets. «Nädal pärast operatsiooni hakkasin ma taas kergelt treenima, kolm nädalat hiljem treenisin juba täisvõimsusel.»

Loe täispikka artiklit Postimehest