Kirurgide kogemused – dr. Peep Pree

Plastikakirurg dr. Peep Pree on üks tuntumaid ilukirurge eestis, kes on operatsioone teinud 90ndate algusest saadik. Tema juhib Tartus asuvat ilukliinikut Clinica. Vaata, milline on tema kogemus B-Lite kergekaalu implantaatidega. Rohkem infot Clinica ilukliiniku kohta nende kodulehelt www.clinica.ee

Kirurgide kogemused – Dr. Siim Simmo

Plastikakirurg dr. Siim Simmo on oma ala spetsialist, kellel pikaaegne kogemus nii rindade suurendamisel kui ka rekonstrueerimisel. Vaata videost lähemalt, mida tema arvab innovaatilistest B-Lite kergekaaluimplantaatidest.

Kirurgide kogemused – Dr. Jaan Troost

Oma kogemusest B-Lite kergekaaluimplantaatidega räägib ilukirurg dr. Jaan Troost, kes on Eestis sooritanud kõige rohkem operatsioone B-Lite implantaatidega. Vaata videost lähemalt.  

Rinnaimplantaatide veider ajalugu

Millal leiutati rinnaimplantaadid ja kes oli esimene patsient? Kuidas on rinnaimplantaadid muutunud ajas ja millised näevad välja kõige uuemad ja innovaatilisemad rinnaimplantaadid maailmas? Vaata alljärgnevast videost:  

Kergekaalu rinnaimplantaadid – kas on oma kallimat hinda väärt?

B-Lite kergekaalu implantaadid erinevad kõikidest teistest silikoonimplantaatidest selle poolest, et nad on kuni 30% kergemad. Sellega kaasnevate hüvede hulka kuuluvad nii kauem kestev kaunis tulemus, vähem valusid selja ja kaela piirkonnas, kiirem taastumine operatsioonist, mugavam sportimine jne. Kas seda räägivad ka patsiendid?   Naturaalne välimus ja tunnetus Patsiendid on kinnitanud, et B-Lite implantaatidel on loomulik […]

Dr. Raab’i tulemused

Eestis demo operatsiooni läbi viinud kirurgi dr. Nikolaus Raab’i mõningad näited “Enne ja Pärast” piltidest B-Lite kergekaalu implantaatidega.        

B-Lite enne ja pärast

Eestis elav noor ühe lapse ema soovis kohendada oma rindu, mis olid peale imetamist kaotanud oma noorusliku täidluse ja vormi. Talle paigaldati B-Lite keskmise profiiliga 325cc ümmargused implantaadid rinnalihase alla. “Pärast” pildid on tehtud kaks kuud peale operatsiooni.